Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Monter Automatyki Bram - Warszawa. Atrakcyjne warunki, zgrany zespół

November 29, 2021 02:55 - Praca - Warszawa
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Lider na rynku krajowym dystrybucji i serwisu urządzeń fiskalnych, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Działający również w segmencie montażu i serwisu automatyki bram. Firma z ponad 23-letnim doświadczeniem.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
MONTER AUTOMATYKI BRAM

Miejsca pracy: Warszawa – Wesoła

Wynagrodzenie: Adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Do uzgodnienia w rozmowie z Kierownictwem firmy.

Zadania:
• Praca związana z automatyką, elektroniką, elektryką,
• Wykonywanie instalacji elektronicznej pod montaż automatyki,
• Montaż bram i automatyki,
• Serwis bram i urządzeń,
• Konfigurowanie i uruchamianie systemów,
• Serwis, konserwacja i regulacja automatyki,
• Realizacje u Klienta,
• Udzielanie Klientowi niezbędnych wskazówek dotyczących instalacji i użytkowania instalacji,
• Odpowiedzialność za montaż, jakość i wykończenie.

Co My Ci damy?

• Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku od 8 do 16,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
• Samochód służbowy,
• Dedykowany system motywacyjny i bonusowy,
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
• Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole.

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Uprawnienia SEP 1 kV,
• Prawa jazdy kat. B.,
• Minimum średniego wykształcenia,
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomości branży bram i automatyki,
• Umiejętności obsługi narzędzi i elektronarzędzi,
• Umiejętność odczytywania projektów i rysunków technicznych,
• Umiejętności rozwiązywania problemów,
• Zdolności manualnych,
• Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów,
• Dobrej organizacji pracy, szczególnie punktualności,
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub
wyślij SMS o treści „AUTOMATYK”- Oddzwonię
tel. 537 504 404 (Diana)
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu