Badanie osobowości - PERSO.IN

July 5, 2022 00:22 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy znasz wynik swojej osobowości?

Osobowość to nie jest wyraz wyznaczony tylko dla wąskiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się każdego dnia w życiu osobistym, jak również zawodowym. Im lepiej znasz siebie, tym lepiej będziesz unikał zbędnych błędów. Rozumiejąc, kim się jest, można mądrze wybrać profesję. Dzięki temu unikniesz wypalenia oraz podniesiesz swoją skuteczność. Poznać siebie można za pomocą ankiety osobowości.

PERSO.IN to test osobowości, który pomoże popatrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać przemyślanych wyborów. Całość złożone jest ze dokładnego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie posiadasz skłonności w takich obszarach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, nastawienie do zobowiązań, podejmowanie aktywności i kontaktów społecznych ,a także reagowanie na trudności. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których się sprawdzisz, potencjalnych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla zespołów i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test zaprojektowano w odniesieniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on używany na całym świecie od ponad 30 lat. Wykonując analizy i obserwacje oceniliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie zwlekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.