Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Poszkiwany cieśla - praca od grudnia

January 27, 2022 08:01 - Dam pracę - Płock
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się budownictwem przemysłowym zatrudni pracowników do Płocka. Zapewniają stałe zatrudnienie. Obecnie zatrudnią na stanowisku:
CIEŚLA SZALUNKOWY
Miejsca pracy: Płock
Inwestycje: Obiekty użyteczności publicznej/mieszkaniowe
Stawka: 25 – 30 zł na rękę/h

Zadania:
• Praca na szalunkach systemowych PERI
Nasze wymagania:
• Praktyka zawodowa na stanowisku Cieśli
• Mile widziana umiejętność czytania rysunku

Firma gwarantuje:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość pobrania zaliczki
• Wynagrodzenie do uzgodnienia z Kierownikiem podczas rozmowy telefonicznej
• Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie z pełnym zapleczem
• Narzędzia oraz odzież ochronną
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub Kontakt telefoniczny 502 267 530 (Dorota).
Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “Cieśla” – Oddzwonię!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu