Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Od zaraz! Pomocnik brukarza - Łagów. Umowa 17-21zł/h. Również do przyuczenia

November 29, 2021 02:31 - Dam pracę - ŁAGÓW
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nowoczesna, dynamiczna, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 1988r, mająca na koncie wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, aktualnie poszukuje Kandydata na stanowisko:
POMOCNIK BRUKARZA
Miejsca pracy: Łagów (woj. lubuskie), czasem delegacja w zachodnich rejonach Polski

Wynagrodzenie: 17-18zł netto/h w przypadku pracy na miejscu i 20-21zł netto/h pracując w delegacji

Zadania: Pomoc przy pracach związanych z budową dróg, parkingów i dróg dojazdowych z kostki brukowej.

Co My Ci damy?
- Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie bez pośredników,
- Umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem,
- Możliwość doszkolenia Pracownika i podniesienia jego kwalifikacji,
- W przypadku wyjazdów delegacyjnych komfortowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,
- Pracę w zgranym zespole,
- Premie świąteczne i uznaniowe.

Czego oczekujemy od Ciebie?
- Jakiegokolwiek doświadczenia w pracy brukarskiej lub budowlanej,
- Odpowiedzialności, chęci do pracy i braku nałogów,
- Nie jest to praca dorywcza, szukamy Pracowników na stałe.

Więcej informacji chętnie udzielę pod nr 537504404
Zapraszam do współpracy
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu